Lego Princess Elsa’s Magical Ice Palace 41148

Shëno vlerësimin tënd

Lego Princess Elsa’s Magical Ice Palace 41148

Lego Princess Elsa’s Magical Ice Palace 41148

  Add to wishlist

  Lego Princess Elsa’s Magical Ice Palace 41148 Shiko te zmadhuar

  ALG0747

  10 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Lego Princess Elsa’s Magical Ice Palace 41148

  Nderto nje keshtjelle akulli per Elsen e Frozen dhe ndjeni magjine e aventures.

  Skene e Disneyt me shume detaje qe zhvillojne imagjinaten e femijes tuaj dhe e fusin ate ne boten e fantazise se kartonave.

  Elsa do te ndertoje nje kuzhine me te gjithe elementet e duhur, nje tualet nje ballkon e nje dhome gjumi.

  Lego eshte per moshat 5-12 vjec

  Pallati magjik i akullit : (Lartesix gjeresi x thellesi) 31x 30x19cm ndersa Sheshi i lojes: 6x 20x4cm

  • Specifikimet
  • Modeli LEGO: Princess Elsa’s Magical Ice Palace
  • Marka: LEGO