Loder Bunchems versioni Mega me 400 cope

Toptha te vegjel me te cilet mund te ndertoni cfare te deshironi

Ngjiten me njeri tjetrin dhe krijojne objekte te ndryshme

Kane ngjyra dhe jane mjaft kreative per imagjinaten e femijes

E pershtatshme per femije 4 vjec +

*Kujdes mbajini larg nga floket tuaj pasi mund te ngaterrohen per shkak te materialit

Më shumë informacion

Loder Bunchems versioni Mega me 400 cope

Toptha te vegjel me te cilet mund te ndertoni cfare te deshironi

Ngjiten me njeri tjetrin dhe krijojne objekte te ndryshme

Kane ngjyra dhe jane mjaft kreative per imagjinaten e femijes

E pershtatshme per femije 4 vjec +

*Kujdes mbajini larg nga floket tuaj pasi mund te ngaterrohen per shkak te materialit

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë