Cmim i reduktuar! Chipolino Tapet per te Luajtur Delfini

Chipolino Tapet per te Luajtur Delfini

29884

Chipolino

Tapet per te luajtur, i markes Chipolino

Nje tapet i vecante, i bute dhe i rehatshem. Me personazhe te ndryshme si delfine etj

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Per femije te moshes mbi 0 - 5 muajsh

Më shumë informacion

Tapet per te luajtur, i markes Chipolino

Nje tapet i vecante, i bute dhe i rehatshem. Me personazhe te ndryshme si delfine etj

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Per femije te moshes mbi 0 - 5 muajsh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë