Dyshek Plazhi Floating Mat

20290

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Dyshek Plazhi Floating Mat

Dyshek uji me ajer i gjithi transparent me fund gri argjendi

Dy hapsira nga ku hyn dhe del ajri.

Material rezistent dhe anti-alergjik qe siguron rehati maksimale

Dysheku eshte i pajisur me 18 hapesira si xhepa me ngjyra te ndryshme ku mund te vendosni gota apo sende te vogla.

Permasat:72x27cm

Mosha e pershtatshme eshte mbi 8 vjec

Permasat (cm) 183 x 69 x 25cm

Më shumë informacion

Dyshek Plazhi Floating Mat

Dyshek uji me ajer i gjithi transparent me fund gri argjendi

Dy hapsira nga ku hyn dhe del ajri.

Material rezistent dhe anti-alergjik qe siguron rehati maksimale

Dysheku eshte i pajisur me 18 hapesira si xhepa me ngjyra te ndryshme ku mund te vendosni gota apo sende te vogla.

Permasat:72x27cm

Mosha e pershtatshme eshte mbi 8 vjec

Fleta e të dhënave

Permasat (cm) 183 x 69 x 25cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: