Dyshek Plazhi Intex 1.88 m x 71 cm

  20279

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Dyshek me ajer per plazh e markes Intex

  Me nje dizenjo unik me pjesen e sipermese si jastek 

  Mjaft praktik dhe i rehatshem per shkak te kupave qe ka ne shtresen e brendshme

  Per femije dhe te rritur

  I tejdukshem dhe mjaft relaksues

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 1.88 m x 71 cm