Dyshek Plazhi Intex 1.91 m x 81 cm

  2 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Dyshek me ajer per plazh e markes Intex

  Me nje dizenjo unik me pjesen e sipermese si jastek dhe valezime ne te gjithe pjesen tjeter

  Per femije dhe te rritur mbi 14 vjeç

  Relaks dhe praktik ne te njejten kohe

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 1.91 m x 81 cm