Clementoni Loder Crea Idea Laboratorio Ceramica

22474

5 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Jepini forme imagjinates suaj me me krijimet ne argjil.

Nje set i vecante krijues dhe argetues nga Clementoni.

Paketimi permban aksesore te ndryshem qe do tju ndihmojne ne krijimtarine tuaj.

E pershtatshme per femijet mbi 7 vjec.

Permasat 11,2 x 44,6 x 30,6 cm

Marka Clementoni
Permasat (cm) 11,2 x 44,6 x 30,6 cm

Më shumë informacion

Jepini forme imagjinates suaj me me krijimet ne argjil.

Nje set i vecante krijues dhe argetues nga Clementoni.

Paketimi permban aksesore te ndryshem qe do tju ndihmojne ne krijimtarine tuaj.

E pershtatshme per femijet mbi 7 vjec.

Permasat 11,2 x 44,6 x 30,6 cm

Fleta e të dhënave

Marka Clementoni
Permasat (cm) 11,2 x 44,6 x 30,6 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: