Clementoni Loder Grande Laboratorio Bellezza

22473

5 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Laboratori i bukurise qe cdo vajze do ta donte.

Ky set do tju beje te ndjeheni shkencetare te vertete.

Krijoni vete te gjitha produktet e bukurise me ane te esencave dhe perberesve qe ka paketimi.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

Permasat 9 x 53 x 36 cm

Marka Clementoni
Permasat (cm) 9 x 53 x 36 cm

Më shumë informacion

Laboratori i bukurise qe cdo vajze do ta donte.

Ky set do tju beje te ndjeheni shkencetare te vertete.

Krijoni vete te gjitha produktet e bukurise me ane te esencave dhe perberesve qe ka paketimi.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

Permasat 9 x 53 x 36 cm

Fleta e të dhënave

Marka Clementoni
Permasat (cm) 9 x 53 x 36 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: