Clementoni Loder Il Laboratorio Di Chimica E Cristalli

22468

3 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Laboratori i kimise dhe kristaleve nje loje nga Clementon

Një koleksion i pasur shkencor 2-në-1 për të zbuluar sekretet e kimisë dhe magjinë e kristaleve!

Loja përmban një sërë instrumentesh laboratorike dhe kimikate për të testuar kiminë e kripërave dhe shumë eksperimente të tjera në siguri të plotë!

Falë substancave të përfshira në paketim ju mund të krijoni shumë lloje të kristaleve fosforeshente dhe me ngjyrë

Per femije mbi 8 vjeç

Marka Clementoni
Permasat (cm) 7,00 x 45,10 x 31,10 cm

Më shumë informacion

Laboratori i kimise dhe kristaleve nje loje nga Clementon

Një koleksion i pasur shkencor 2-në-1 për të zbuluar sekretet e kimisë dhe magjinë e kristaleve!

Loja përmban një sërë instrumentesh laboratorike dhe kimikate për të testuar kiminë e kripërave dhe shumë eksperimente të tjera në siguri të plotë!

Falë substancave të përfshira në paketim ju mund të krijoni shumë lloje të kristaleve fosforeshente dhe me ngjyrë

Per femije mbi 8 vjeç

Fleta e të dhënave

Marka Clementoni
Permasat (cm) 7,00 x 45,10 x 31,10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: