Clementoni Loder Nicolo Go Go Baby

22470

6 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Nicolo, makina argetuese per femijet.

Me funksione 2 ne 1. Udhetim argetues dhe qender aktivitetesh edukuese folese.

Interaktive ku femija do te mesoje shkronjat e para, numrat, format dhe ngjyrat.

Nje qender e vertete argetimi.

Stimulon perceptimin vizual dhe degjimin fale tingujve te bukur.

E pershtatshme per femijet 12-36 muajsh.

Permasat 19 x 58,5 x 38 cm

Marka Clementoni
Permasat (cm) 19 x 58,5 x 38 cm

Më shumë informacion

Nicolo, makina argetuese per femijet.

Me funksione 2 ne 1. Udhetim argetues dhe qender aktivitetesh edukuese folese.

Interaktive ku femija do te mesoje shkronjat e para, numrat, format dhe ngjyrat.

Nje qender e vertete argetimi.

Stimulon perceptimin vizual dhe degjimin fale tingujve te bukur.

E pershtatshme per femijet 12-36 muajsh.

Permasat 19 x 58,5 x 38 cm

Fleta e të dhënave

Marka Clementoni
Permasat (cm) 19 x 58,5 x 38 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: