Hekurudhe Druri e Madhe, Small Foot

18569

13 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Marka: Small Foot

Materiali: Dru

I pershtatshem per femije te moshave mbi 3 vjec.

I pershtatshem per djem dhe vajza.

Permasat: Perafersisht, 100 x 120 x 12 cm

Ne paketim jane te perfshira 100 pjese druri,te cilat mund te kombinohen duke krijuar hekurudhat,trenin,shtepite e vogla, pemet, etj.

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri

Më shumë informacion

Marka: Small Foot

Materiali: Dru

I pershtatshem per femije te moshave mbi 3 vjec.

I pershtatshem per djem dhe vajza.

Permasat: Perafersisht, 100 x 120 x 12 cm

Ne paketim jane te perfshira 100 pjese druri,te cilat mund te kombinohen duke krijuar hekurudhat,trenin,shtepite e vogla, pemet, etj.

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: