Helikopter 3.5CH Model 33223-komandim 30m

LM0046

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Helikopter 3.5CH Model 33223-komandim 30m

Helikopter qe kontrollohet nga telekomanda.

Material metalik rezistent qe parandalon demtimin nga tronditjet apo goditjet.

Drita treguese per balancen ne fluturim.

Distanca e komandimit : 30 metra

Telekomanda: 3-channel 

Bateri  1500 mAh / 7.4V

Permasat: 75 x 14.5 x 31 cm

Koha e karikimit: 120 minuta

koha e fluturimit: 7 minuta

Tipi i Baterise per telekomanden: 5 cope bateri AA  (nuk jane te perfshira ne paketim)