Keshtjella me Aksesore Frozen

  18227

  2 690 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Keshtjella me Aksesore Frozen

  Kjo kuti bizhuterish,pasi formohet, behet nje keshtjelle e bukur per te ruajtur bizhuterite dhe aksesoret e mrekullueshem te Frozen.

  Seti permban perla, lidhese, byrzylyke dhe vathe.

  Kutia ka sirtare te vegjel per te ruajtur krijimet tuaja.

  • Specifikimet
  • Permasa: 4,70 x 29,00 x 22,50 cm