Kove e Rrumbullaket me Lodra Plazhi

  19670

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Lodrat e plazhit nuk duhet te mungojne as kete vere.

  Kove e rrumbullaket me lodrat e plazhit jane aty per te shtuar kenaqesine e femijeve.

  Lodra shume ngjyreshe per te terhequr sa me shume femijet.

  Nxisin imagjinaten e femije ne zhvillimin e lojrave te ndryshme.

  Te pershtatshme per femije te moshave mbi 3 vjec.

  • Specifikimet
  • Materiali : Plastike