Kove Katrore me Lodra Plazhi

19712

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Lodrat e plazhit nuk duhet te mungojne as kete vere.

Kove katrore me lodrat e plazhit jane aty per te shtuar kenaqesine e femijeve.

Lodra shume ngjyreshe per te terhequr sa me shume femijet.

Nxisin imagjinaten e femije ne zhvillimin e lojrave te ndryshme.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 3 vjec.

Materiali Plastike

Më shumë informacion

Lodrat e plazhit nuk duhet te mungojne as kete vere.

Kove katrore me lodrat e plazhit jane aty per te shtuar kenaqesine e femijeve.

Lodra shume ngjyreshe per te terhequr sa me shume femijet.

Nxisin imagjinaten e femije ne zhvillimin e lojrave te ndryshme.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Materiali Plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: