Makine e Madhe per Femije Range Rover Evoque 81400

  27 990 Lekë

  29 990 Lekë

  -2 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine e madhe per femije "Range Rover Evoque"

  Modeli: 81400

  Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

  Me telekomande qe mund te perdoret nga prinderit.

  Me hyrje Aux, qe mund ta lidhesh me MP3, marshe para dhe mbrapa.

  Material prej plastike e forte dhe cilesore.

  Pesha: 14 kg

  Dimensione: 120 x 64,7 x 51,6 cm

  E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3 deri ne 6 vjec.

  • Specifikimet
  • Marka: Rastar