Makine e Telekomanduar BMW X6 31700

Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Makine e Telekomanduar BMW X6 31700 Shiko te zmadhuar

14169

2 190 Lekë

2 490 Lekë

-300 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine e  Telekomanduar BMW X6 

Modeli: 31700

Makine e madhe per femije BMW X6.

Dimensione: 18.9 cm x 8.8 cm x 5.9 cm

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Me telekomande qe mund te perdoret nga femijet.

Për funksionimin keni nevojë për 3 bateri AA per makinen dhe 2 bateri AA për telekomandën

Jo të përshtatshme për fëmijët nën 3 vjeç, pasi përmban pjesë të vogla.

E disponueshme ne dy ngjyra: ngjyra e kuqe dhe e bardhe.