Minidroni Kercyes Parrot Jumping Sumo + Bateri Dhurate

  • 1 vit garanci

12271

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Ky nuk eshte thjesht nje dron qe fluturon!
I cilesuar si inovacion i teknologjise Parrot Jumping Sumo eshte nje dron me personalitet i cili rrotullohet, ben zig-zage, rrotullime, kthime 90°. Ne nje sekonde kercen nga vendi deri ne 80 cm.
Jumping Sumo ka 3 karakteristika:
1. KERCYES: Kercen deri ne 80cm lartesi dhe gjatesi dhe gjithmon bie ne rrotat e tij.
2. GODITES: Ka fuqi te mjaftueshme per te shtyre objektet qe i pengojne rrugen
3. AUTO-BALANCIM: Marifetet akrobatike jane te disponueshme ne aplikacionin falas "FreeFlight 3"
Fale kameres te integruar ju mundeson te beni filmime ne levizje.

Kercen dhe rrotullohet!
Teknologjia e ti ultra e sofistikuar mundeson kthesa shume me te shpejta dhe preçize se çdo makine tjeter e telekomanduar.
Drejtojeni me gishtat tuaj direkt nga telefoni ose tableti.
Ne varesi te kontrollit qe i beni ai shpreh humorin e tij nepermjet tingujve te animuar.
Ne momentin qe me merrni ne duar dritat LED kthehen ne te kuqe per te treguar qe kercimi esh ç'aktivizuar

  • Specifikimet
  • Marka: Parrot
  • Garancia: 1 vit