Pishine Intex Easy Set 244x76 cm

14513

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pishine Intex Easy Set.

Permasa: 244 x 76 cm

Shume e lehte per tu fryre.

Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit te saj .

Kapaciteti ne litra: 2420 L

Pishina ideale per t'u vendosur ne oborrin e shtepise dhe per t'u perdorur nga e gjithe familja.

Rezistente ndaj ndryshkut.

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres.

http://maroli.ru/data/items/2000960_1_big.jpg

http://www.intexdevelopment.com/store/17095_PRD/imageload

https://media.miganeo.de/redesign/Pools/Ersatzpool/Easy/28110/web1.jpg

Më shumë informacion

Pishine Intex Easy Set.

Permasa: 244 x 76 cm

Shume e lehte per tu fryre.

Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit te saj .

Kapaciteti ne litra: 2420 L

Pishina ideale per t'u vendosur ne oborrin e shtepise dhe per t'u perdorur nga e gjithe familja.

Rezistente ndaj ndryshkut.

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres.

http://maroli.ru/data/items/2000960_1_big.jpg

http://www.intexdevelopment.com/store/17095_PRD/imageload

https://media.miganeo.de/redesign/Pools/Ersatzpool/Easy/28110/web1.jpg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: