Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm

  19727

  2 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine Kerpudhe 1.02 m x 89 cm

  Pishina e duhur per aventura te fresketa verore.

  Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet.

  Permasat: 102 x 89 cm.

  E pershtatshme per femije nga mosha 1-3 vjec.

  • Specifikimet
  • Permasat (cm): 1.02 m x 89 cm