Pishine per Femije Intex 1.52 m x 25 cm

20280

2 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pishine e markes Intex per femije mbi 3 vjeç

I perbere nga material cilesor dhe i forte

Me forme rrethore dhe mjaft praktike per femijet

Me dizenjo krijesat e detit plot ngjyra 

Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

Marka Intex
Permasat (cm) 1.52 m x 25 cm

Më shumë informacion

Pishine e markes Intex per femije mbi 3 vjeç

I perbere nga material cilesor dhe i forte

Me forme rrethore dhe mjaft praktike per femijet

Me dizenjo krijesat e detit plot ngjyra 

Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

Fleta e të dhënave

Marka Intex
Permasat (cm) 1.52 m x 25 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: