Pishine per Femije Intex 85 cm x 85 cm x 23 cm

20277

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pishine e markes Intex per femije

Ne forme katrore me dy unaza

Ngjyra jeshile me te bardhe

Pishine e pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec

Permasat e pishines jane 85 cm x 85 cm x 23 cm

Mund te fryhet lehtesishte ne pak minuta

Marka Intex
Permasat (cm) 85 cm x 85 cm x 23 cm

Më shumë informacion

Pishine e markes Intex per femije

Ne forme katrore me dy unaza

Ngjyra jeshile me te bardhe

Pishine e pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec

Permasat e pishines jane 85 cm x 85 cm x 23 cm

Mund te fryhet lehtesishte ne pak minuta

Fleta e të dhënave

Marka Intex
Permasat (cm) 85 cm x 85 cm x 23 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: