Small Foot - Aktiviteti i Lakut “Akullore”

18729

4 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot - Aktiviteti i Lakut “Akullore”

Loje per femije te moshes mbi 2 vjec.

E markes Small Foot.

Material druri i pademshem per femijet.

Nje loje shume ngjyreshe me akullore dhe embelsira te tjera te vogla.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Marka Small Foot - Lodra Gjermane, Small Foot
Materiali Druri
Permasat (cm) 25 x 20 x 28 cm

Më shumë informacion

Small Foot - Aktiviteti i Lakut “Akullore”

Loje per femije te moshes mbi 2 vjec.

E markes Small Foot.

Material druri i pademshem per femijet.

Nje loje shume ngjyreshe me akullore dhe embelsira te tjera te vogla.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane, Small Foot
Materiali Druri
Permasat (cm) 25 x 20 x 28 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: