Small Foot-Boggle Deluxe

18662

5 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot-Boggle Deluxe 

Kutia me kubat me shkronja. Nje loje e markes Small Foot.

Loja ndihmon femijet ne zhvillimin e imagjinates per te krijuar fjale te ndryshme dhe nganjehere qesharake.

Nje loje jo vetem per femijet por edhe per te rriturit.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot, Small Foot - Lodra Gjermane
Permasa Kutia 24 x 24 x 5 cm; Kubi 3 x 3 x 3 cm
Materiali Druri

Më shumë informacion

Small Foot-Boggle Deluxe 

Kutia me kubat me shkronja. Nje loje e markes Small Foot.

Loja ndihmon femijet ne zhvillimin e imagjinates per te krijuar fjale te ndryshme dhe nganjehere qesharake.

Nje loje jo vetem per femijet por edhe per te rriturit.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot, Small Foot - Lodra Gjermane
Permasa Kutia 24 x 24 x 5 cm; Kubi 3 x 3 x 3 cm
Materiali Druri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: