Small Foot-Karta e Shkathtesise “Lepuri”

18696

10 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot-Karta e Shkathtesise “Lepuri” 

Nje loje ne forme lepuri prej druri e markes Small Foot

Per femije te moshes mbi 18 muaj, djem dhe vajza

Zhvillon aftesine logjike dhe shkathtesine e femijes.

I meson ata te njohim ngjyrat dhe format

Lepuri ka 6 elemente

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 43 x 23 x 28 cm

Më shumë informacion

Small Foot-Karta e Shkathtesise “Lepuri” 

Nje loje ne forme lepuri prej druri e markes Small Foot

Per femije te moshes mbi 18 muaj, djem dhe vajza

Zhvillon aftesine logjike dhe shkathtesine e femijes.

I meson ata te njohim ngjyrat dhe format

Lepuri ka 6 elemente

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 43 x 23 x 28 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: