Small Foot- Kitara "e Kuqe"

18656

3 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot- Kitara "e Kuqe" 

Nje kitare prej druri e markes Small Foot me ngjyre te kuqe.

Per femije te moshes mbi 3 vjec.

Per djem dhe vajza te 'dashuruar' me melodine dhe muziken.

Me 6 tela metalike per te nxitur deshiren per te luajtur me instrumentet muzikore.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot - Lodra Gjermane, Small Foot
Materiali Metalike dhe druri
Permasat (cm) 53 x 17 x 5,5 cm

Më shumë informacion

Small Foot- Kitara "e Kuqe" 

Nje kitare prej druri e markes Small Foot me ngjyre te kuqe.

Per femije te moshes mbi 3 vjec.

Per djem dhe vajza te 'dashuruar' me melodine dhe muziken.

Me 6 tela metalike per te nxitur deshiren per te luajtur me instrumentet muzikore.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane, Small Foot
Materiali Metalike dhe druri
Permasat (cm) 53 x 17 x 5,5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: