Small Foot-Kitare “Dizenjo”

18652

4 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot-Kitare “Dizenjo” 

Nje kitare prej druri e markes Small Foot per femije te moshes mbi 3 vjec

Per djem dhe vajza te 'dashuruar' me melodine dhe muziken

Me 4 tela metalike per te nxitur deshiren per te luajtur me instrumentet muzikore

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 30 x 8 x 14 cm

Më shumë informacion

Small Foot-Kitare “Dizenjo” 

Nje kitare prej druri e markes Small Foot per femije te moshes mbi 3 vjec

Per djem dhe vajza te 'dashuruar' me melodine dhe muziken

Me 4 tela metalike per te nxitur deshiren per te luajtur me instrumentet muzikore

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 30 x 8 x 14 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: