Small Foot-Lopate Bejsbolli

18650

5 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot-Lopate Bejsbolli 

Bejsbolli nje loje mjaft e ndjekur. Loje e cila luhet ne tavoline.

Ajo mundeson zhdervjelltesimin e femijeve si dhe kordinimin sy - dore.

Loja eshte material druri me nderthurje metalike e markes Small Foot

Rekomandohet per femije te moshave 5 vjec e siper

Per vajzat dhe djemte qe duan te zbaviten.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot, Small Foot - Lodra Gjermane
Permasa 30 x 33 x 19 cm
Materiali Druri dhe metali

Më shumë informacion

Small Foot-Lopate Bejsbolli 

Bejsbolli nje loje mjaft e ndjekur. Loje e cila luhet ne tavoline.

Ajo mundeson zhdervjelltesimin e femijeve si dhe kordinimin sy - dore.

Loja eshte material druri me nderthurje metalike e markes Small Foot

Rekomandohet per femije te moshave 5 vjec e siper

Per vajzat dhe djemte qe duan te zbaviten.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot, Small Foot - Lodra Gjermane
Permasa 30 x 33 x 19 cm
Materiali Druri dhe metali

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: