Small Foot- Numerator

18651

2 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot- Numerator

Numrator e markes Small Foot per te mesuar si te numerosh dhe te besh veprime matematikore

Material metalike dhe druri ne nje kombinim perfekt

Per femije mbi 6 vjec, te cilet sapo kane hedhur hapat e pare drejt edukimit

Broshura me 30 faqe, per djem dhe vajza

Me 10 harqe e rruaza me ngjyra te cilat i zhvendosni dukei llogaritur.55 detyra zbavitese nga njera ane dhe 55 ne anen tjeter.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Dru dhe metal
Permasat (cm) Perafersisht 30 x 8 x 14 cm

Më shumë informacion

Small Foot- Numerator

Numrator e markes Small Foot per te mesuar si te numerosh dhe te besh veprime matematikore

Material metalike dhe druri ne nje kombinim perfekt

Per femije mbi 6 vjec, te cilet sapo kane hedhur hapat e pare drejt edukimit

Broshura me 30 faqe, per djem dhe vajza

Me 10 harqe e rruaza me ngjyra te cilat i zhvendosni dukei llogaritur.55 detyra zbavitese nga njera ane dhe 55 ne anen tjeter.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Dru dhe metal
Permasat (cm) Perafersisht 30 x 8 x 14 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: