Small Foot-Sudoku

18649

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Small Foot-Sudoku

Sudoku është një problem logjik , nje loje edukuese per femijet tuaj por jo vetem

Loja eshte material druri e markes Small Foot

Rekomandohet per femije nga 7 vjec e siper

Per vajzat dhe djemte qe duan te zbaviten duke mesuar dhe zhvilluar aftesite e te menduarit dhe logjikes

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 18 x 18 x 2 cm

Më shumë informacion

Small Foot-Sudoku

Sudoku është një problem logjik , nje loje edukuese per femijet tuaj por jo vetem

Loja eshte material druri e markes Small Foot

Rekomandohet per femije nga 7 vjec e siper

Per vajzat dhe djemte qe duan te zbaviten duke mesuar dhe zhvilluar aftesite e te menduarit dhe logjikes

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Fleta e të dhënave

Marka Small Foot - Lodra Gjermane
Materiali Druri
Permasat (cm) 18 x 18 x 2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: