Small Foot - Tabela Muzikore

  18763

  6 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Small Foot - Tabela Muzikore

  Tabela muzikore per femije e markes Small Foot.

  Per djem dhe vajza te moshave mbi 3 vjec.

  Kjo tabele muzikore eshte prej duri, ideale per muzikantet e rinje.

  Ajo ka disa prej veglave muzikore me tinguj te ndryshem. Femijet do te mesojne notat e para muzikore.

  Kjo tabela qendron mbi tre kembe dhe per kete arsye eshte shume e qendrueshme.

  Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

  • Specifikimet
  • Marka: Small Foot - Lodra Gjermane, Small Foot
  • Materiali : Druri
  • Permasat (cm): Tavolina: 44 x 23 x 25 cm, Shkopinjt: 20 x 1.5 cm