Makine me Telekomande Gesco 3+ NO. 27A-6

22594

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine me telekomande NO. 27A-6 ngjyre e kuqe

Me ngjyre te kuqe, punon me bateri dhe eshte per femije mbi 3 vjec

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Telekomanda punon me bateri, hap dhe mbyll dyert si dhe drejton makinen

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme. 

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Permasat (cm) Shkalla 1:16

Më shumë informacion

Makine me telekomande NO. 27A-6 ngjyre e kuqe

Me ngjyre te kuqe, punon me bateri dhe eshte per femije mbi 3 vjec

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Telekomanda punon me bateri, hap dhe mbyll dyert si dhe drejton makinen

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme. 

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Fleta e të dhënave

Permasat (cm) Shkalla 1:16

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: