Makine me Telekomande NO.9808-AA5

22591

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine me telekomande NO.9808-AA5

Me ngjyre te kuqe, punon me bateri dhe eshte per femije mbi 6 vjec

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Telekomanda punon me bateri, hap dhe mbyll dyert si dhe drejton makinen

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme.

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Permasat (cm) Shkalla 1:15

Më shumë informacion

Makine me telekomande NO.9808-AA5

Me ngjyre te kuqe, punon me bateri dhe eshte per femije mbi 6 vjec

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Telekomanda punon me bateri, hap dhe mbyll dyert si dhe drejton makinen

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme.

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Fleta e të dhënave

Permasat (cm) Shkalla 1:15

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: