Makine me Telekomande Racing Simulation 3+ NO. JH999-2A

22596

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine me ngjyre te kuqe me telekomande Racing Simulation 3+ NO. JH999-2A

Makina eshte e pershtatshme per femijet mbi 3 vjeç

Opsione te telekomandes: Ecje perpara, mbrapa majtas/djathtas, stop.

Telekomanda dhe makina kerkojn bateri qe nuk jane pershire ne paketim.

Shakalla 1:16

Më shumë informacion

Makine me ngjyre te kuqe me telekomande Racing Simulation 3+ NO. JH999-2A

Makina eshte e pershtatshme per femijet mbi 3 vjeç

Opsione te telekomandes: Ecje perpara, mbrapa majtas/djathtas, stop.

Telekomanda dhe makina kerkojn bateri qe nuk jane pershire ne paketim.

Shakalla 1:16

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: