Varke Gome Fish Hunter

20292

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Varke gome Fish Hunter 280

Per te lehtesuar procesin e peshkimit

Me dy vende anesore dhe 4 mbajtese

Kjo varke mban deri ne max 3 persona.

Dy jasteke inflatable per nje qendrim me te rehatshem.

Dhoma ajrimi te ndara qe ndihmojne varken te qendroje ne siperfaqe, ne rast se njera dhome shfryhet.

Materiali i gomes mjaft rezistent ndaj naftes, ujerave te kripur, vajrave dhe rrezeve te diellit.

Varka vjen bashke me aksesoret e saj te nevojshem: Pompen per fryrje dhe 2 lopatat

Permasat (cm) 234x135cm

Më shumë informacion

Varke gome Fish Hunter 280

Per te lehtesuar procesin e peshkimit

Me dy vende anesore dhe 4 mbajtese

Kjo varke mban deri ne max 3 persona.

Dy jasteke inflatable per nje qendrim me te rehatshem.

Dhoma ajrimi te ndara qe ndihmojne varken te qendroje ne siperfaqe, ne rast se njera dhome shfryhet.

Materiali i gomes mjaft rezistent ndaj naftes, ujerave te kripur, vajrave dhe rrezeve te diellit.

Varka vjen bashke me aksesoret e saj te nevojshem: Pompen per fryrje dhe 2 lopatat

Fleta e të dhënave

Permasat (cm) 234x135cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: