Makine per Femije BMW XB-MB835R

  20953

  25 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Nje makine per femije BMW modeli XB-MB835R

  Me ngarkese maksimale deri ne 20 kg, e pershtatshme per femije mbi 3 vjeç

  Kohe karikimi 8-12 ore me kapacitet 1000mA( 12V1000mA adapter (AC220-240V, DC12V)

  Shpejtesia maksimale 3-5km/h, ju mund te udhetoni 45-60 minuta

  Makina ehste ngjyre e bardhe ne pjesen e sedilejs ka dy bateri

  Me rripa sigurimi dhe gjithcka si nje shofer i vertete

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 1000mA
  • Permasat (cm): 109x58x29cm