Makine per Femije Mercedes-Benz XB-MB825R

  20954

  25 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine per femije e markes Mercedez-Benz modeli XB-MB825R

  Nje loje per te argetuar femije tuaj ne menyre te pavarur

  E pershatshme per femije mbi 3 vjeç

  Me dy motorr dhe bateri ne sedilje

  Makina mund te kontrollohet ne distance me telekomande nga nje i rritur

  Makina vjen ne 2 ngjyra e bardhe dhe e kuqe

  Me rripa sigurimi dhe gjithcka si nje shofer i vertete

  • Specifikimet
  • Marka: Mercedes Benz