Pino Labirint Xhungla

  Add to wishlist

  Pino Labirint Xhungla Shiko te zmadhuar

  18802

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pino Labirint Xhungla

  Nje labirint me mistere ne xhungel

  Lidhni trupin e kafshes me koken e tij

  Nje pino prej druri per femije mbi 18 muajsh

  Gjate plotesimit te labirintit femija has veshtiresi dhe ve ne levizje te menduarin logjik

  Zhvillon aftesine e femijes per te planifikuar, organizuar dhe perqendruar ne zgjidhjen e gjeagjezes

  • Specifikimet
  • Marka: Pino
  • Materiali : Druri
  • Permasat (cm): 30×22.5×2 cm