Cante Shpine MB-179

  21007

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Çante material poliester per te gjithe femijet qe nisin vitin e ri shkollor.

  Materiali cilesor dhe rripat e bute per shpinen e bejne mjaft praktike kete cante.

  Gjatesia e rripave eshte e rregullueshme

  Vjen ne disa ngjyra e zeze, blu, pink dhe gri

  Çanta ka nje ndarje kryesore qe hapet dhe mbyllet me zinxhire.

  Nje xhep te jashtem me mbyllje horizontale.

  • Specifikimet
  • Materiali : Poliester
  • Permasat (cm): 47 x 33 x 16 cm