Cante Shpine Mikro 192

  21008

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per vajza me dy ngjyra

  Material polyester mjaft cilesore

  Me nje ndarje te madhe kryesore hapje e mbyllje me zinxhire

  Ka dy xhepa ne pjesen e jashteme, nje te vogel, nje te madh per fletoret dhe nje anesore

  Pjesa e pasme em ngjyre te zeze dhe rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

  Vjen ne dy ngjyra roze dhe e kuqe

  Praktike mjaft stil I thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes

  • Specifikimet
  • Materiali : Poliester
  • Permasat (cm): 48 x 33 x 16 cm