Cante Shpine Mikro 326-1

  21023

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante shkolle, model i pershtatshem per vajza .

  Kanta ka nderthurje ngjyrash me detaje te zeza.

  Material polyester mjaft cilesore.

  Me nje ndarje te madhe kryesore e cila hapet dhe mbyllet me zinxhir.

  Ka tre xhepa ne pjesen e jashteme, dy te vegjel anasore me rrjete dhe nje i cili hapet dhe mbyllet me zinxhir.

  Rripa kane gjatesi te rregullueshme sipas deshires.

  Praktike me stil te thjeshte dhe e rehatshme ne shpinen e femijes.

  Permasa 63 x 33 x 16 cm

  • Specifikimet
  • Permasa: 63 x 33 x 16 cm
  • Materiali : Poliester
  • Permasat (cm): 63 x 33 x 16 cm