Mini tastiere Energy Sistem Bluetooth per Tablet dhe smartphone

  • 1 vit garanci

2807

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini tastiere Bluetooth per Tablet dhe smartphone

Mini tastiere me wireless 

Eshte e vogel dhe eshte standarte me gjuhen anglisht

Tastiere portable me teknologjine bluetooth me te funidt 3.0 , per nje eficence ne lidhjen wireless te paisjes tuaj

  • Specifikimet
  • Marka: Energy Sistem
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Tastieres: Bluetooth