MP3 Energy Sistem Active 2 Neon Jeshile

2811

5 200 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Energy MP3 Active 2 Neon  (4GB)

Ekran LCD, 4GB dhe FM radio e cila përfshin emblema te rregullueshme, kufje te adaptueshme sportive.

Të sfiduar kufijtë e lëvizjes pa hequr dorë nga muzika juaj në secilin nga hapat e tuaj.

E disponueshme ngjyra jeshile

4GB: mban deri ne 2000 kenge

Luan muzike MP3 / WMA

Ekran OLED 1.1'' me kontrast te larte 

Lidhes USB per transferim te te dhenave me shpejtesi te larte dhe per karikim 

7 moda te ndryshme perfshire  DBB.

7 moda per repeat dhe playback modes

FM turner e inkorporuar

Digital voice recording me mikrofon te inkorporuar 

Bateri e rikarikueshme Li-Ion

Dizajn i lehte vetem 15 gr dhe11 mm.

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme