Adaptor Wireless N OMEGA USB 300Mbps

Shëno vlerësimin tënd

Adaptor Wireless N OMEGA USB 300Mbps

Adaptor Wireless N OMEGA USB 300Mbps

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1009

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Adaptor Wireless OMEGA USB WI-FI ADAPTER 300M 802.11N WEP/WPA/WPA2 [W236-2]

Vendoset ne kompiuterin apo laptopin tuaj dhe thith valet e internetit wireless.
Akses interneti me shpejtesi te larte.
Mund te lundroni ne internet 5 here me shpejte fale kesaj teknologjie
Kap valet deri ne 90 Metra ne hapesira te mbyllrua dhe deri ne 280 metra nese ska pengesa per valet, si pershembull pallate apo mure.
Transerimi i te dhenave deri ne 300Mbps

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi