Cante Shpine per Laptop Case Logic Berkeley II

Shëno vlerësimin tënd

Cante Shpine per Laptop Case Logic Berkeley II

Cante Shpine per Laptop Case Logic Berkeley II

  • Garanci ne cilesi

EP0438

7 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hapesire e dedikuar per laptop deri ne 15.6", dhe hapesire e dedikuar per tablet
Shume xhepa per te mbajtur te gjitha sendet tuaja personale
Shume e rehatshme dhe e konceptuar per mos ju lodhur edhe nese e mbani per ore te tera me peshe te renduar
Material Shume Rezistent Poliester
Permasat ne inch: 11.8 x 12.2 x 17.1 in

  • Specifikimet
  • Marka: Case Logic
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi