Cante Shpine per Laptop Case Logic IBIR-115

Shëno vlerësimin tënd

Cante Shpine per Laptop Case Logic IBIR-115

Cante Shpine per Laptop Case Logic IBIR-115

  • Garanci ne cilesi

EP0437

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Shpine e deikuar per laptop deri 15.6" dhe me xhep per Tablet 10.1"
Hapesiar te brendshme te mjaftueshme per te mbajtur sendet tuaja personale.
Ngjyre e ndezur qe pershtatet me ngjyrat e natyres

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi