Extender Wireless Omega 300Mbps

Shëno vlerësimin tënd

Extender Wireless Omega 300Mbps

Extender Wireless Omega 300Mbps

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1107

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Extender Wireless Omega 300Mbps

Wireless Extender sherben per te marre sinjalin Wireless nga nje router dhe per ta zgjatur sinjalin ne nje dhome ose ambient ne te cilin valet e internetit nuk arrijne.

Zgjat rrezen e mbulimit te internetit wireless me 20-30 metra. Ideale per ambiente te medha ku routeri nuk arrin te mbuloje gjithe ambientin me interneti Wireless

Shpejtesi deri ne 300Mbps 2.4GHz

Lidhje e thjeshte nepermjet butonit WPS

2 antena te brendshme nga 2dbi per sinjal me te forte

Vendoset ne prize

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia Maksimale: 300Mbps