Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

Hard Disk i Jashtem HDD 2TB 3.0 Apacer AC233

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

FS0573

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard Disk 3.0 Apacer AC233 2TB

HDD me kapacitet 2 TB dhe me super shpejtesi.  

Porta USB 3.0

Kase solide frymezuar nga dizajni i peshkaqenit. 

Nje kombinim i shkelqimit me shtresen mat. 

Modeli AC233.

Ultra shpejtesi ne lexim/shkrim 110/105 MB/s

Hapsire per 500.000 kenge, 800 ore vidjo Full HD dhe miliona foto.

Rezistent ndaj gervishtjeve, reshkitjeve dhe goditjeve.

 • Specifikimet
 • Marka: Apacer
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: ≥ 2TB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)