Hard Disk i Jashtem HDD 500GB 3.0 Intenso 2.5"

Shëno vlerësimin tënd

Hard Disk i Jashtem HDD 500GB 3.0 Intenso 2.5"

Hard Disk i Jashtem HDD 500GB 3.0 Intenso 2.5"

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB0951

8 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kapaciteti: 500 GB
Madhesia: 2,5“ (6,35 cm)
Materiali: plastik
Nderfaqja: Super Speed USB port 3.0
Leximi te dhenave: 85,00 MB/s (570 x)
Tranfserimi i te dhenave: 75,00 MB/s (503 x)
Rrotullime per minute 5400 RPM / 8MB Cache
File format: FAT 32
Ushqimi: USB Port 3.0
Aksesoret: kabell USB 3.0
Sistemet Operative: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 |
Mac OS 10.6 ose me larte | LINUX 2.4x
Permasa: 123 x 80 x 14 mm (H x W x D)
Pesha: 175 g

 • Specifikimet
 • Marka: Intenso
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Hard Disk: I jashtem
 • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
 • Kapaciteti i Hard Diskut: 500-750GB
 • Permasat e Hard Diskut: 2.5"
 • Shpejtesia e Hard Diskut: 5400rpm
 • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)