Karte Micro SD 16GB + Adaptor + Lexues USB Intenso Class 10

Shëno vlerësimin tënd

Karte Micro SD 16GB + Adaptor + Lexues USB Intenso Class 10

Karte Micro SD 16GB + Adaptor + Lexues USB Intenso Class 10

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1080

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Karte Micro SD memorje 16GB e markes Gjermane Intenso

Ne paketim perfshihet Adaptor SD, dhe lexuesh kartash USB

Klasi 10

Lexim 20 MB/s
Shkrim 12 MB/s

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi